Museum Hulst: Expositie Maurits en Hulst 1591 - 1596
Terug naar evenementen

Museum Hulst: Expositie Maurits en Hulst 1591 - 1596

Exposities
06 april 2025 t/m 28 september 2025

Op 23 april 2025 is het 400 jaar geleden dat Prins Maurits overleed. Zijn militaire campagnes tijdens de Tachtigjarige Oorlog hebben een merkbare invloed achtergelaten in Zeeuws-Vlaanderen. In zes musea en één kerk wordt deze zomer de betekenis van Prins Maurits voor Zeeuws-Vlaanderen gezamenlijk herdacht.

Koop de gezinskaart bij de musea voor 35 euro. U krijgt hiermee toegang tot alle zeven exposities en musea met twee volwassenen en 2 kinderen.

Wandelingen Oudheidkundige kring de Vier Ambachten

Door de Oudheidkundige kring de Vier Ambachten worden wandelingen georganiseerd waarbij een gids de betekenis van Maurits voor Hulst vertelt en u meeneemt in zijn Hulster voetsporen. 

Wanneer: Zondag 27 april, 18 mei, 8 en 29 juni en 7 september;
Wallen Hulst: 10.00 - 12.00 uur verzamelen Reynaertmonument naast de Gentse Poort.
Linie van Communicatie: 14.00 - 16.00 uur verzamelen bij de bushalte aan de Koolstraat

Lezing Maurits van Nassau door Thera Coppens

De Oudheidkundige Kring de Vier Ambachten organiseert samen met het Museum Hulst een lezing door Thera Coppens  over Maurits van Nassau in Museum Hulst op 6 september om 14.00 uur

Organisator

Museum Hulst

Locatie

Steenstraat 37 4561AR Hulst Nederland

Openingstijden

Hulst: maandag tm zaterdag 10.00 - 17.00 uur en zondag 12.00 tot 17.00 uur


Inloggen

Nog geen inlog? Vraag aan via info@hulstnet.nl